_MG_7209

Artur Dyro

@ Learnetic S.A.

Artur Dyro jest jednym ze współzałożycieli Young Digital Planet (YDP), europejskiego lidera branży eLearningowej. Przez ponad dwadzieścia był członkiem zarządu YDP i zajmował stanowisko Dyrektora ds. Rozwoju. Obecnie jest prezesem zarządu firmy Learnetic S.A., która zajmuje się implementacją rozwiązań YDP na rynkach obu Ameryk, Azji, Australii i Afryki. W firmie Learnetic kieruje także badaniami i rozwojem technologii mobilnych związanych z szeroko pojętym rynkiem edukacyjnym.

W imieniu Learnetic S.A. Artur Dyro jest bezpośrednio zaangażowany w wiele narodowych i międzynarodowych projektów związanych z opracowywaniem i wdrażaniem systemów oraz rozwiązań z zakresu eLearningu. Artur Dyro był prelegentem na wielu międzynarodowych konferencjach i sympozjach dotyczących nowoczesnych form edukacji takich jak eLearning Africa, Online Educa Berlin, American Educational Publishers Summit, IMS Global, czy Asia Education Leaders Forum.

Był także członkiem komitetu sterującego International Group of Educational Publishers (IGEP), organizacji skupiającej europejskich wydawców edukacyjnych mającej na celu stałą poprawę jakości materiałów edukacyjnych i pomocy dydaktycznych.

Artur Dyro mieszka w Sopocie. Jest żonaty, ma dwójkę dzieci. Jego hobby to muzyka i astronomia.