Felczak_Borawski2

Stanisław Borawski i Jakub Felczak

@

Stanisław Borawski i Jakub Felczak – grupa SelfUp – Gdańsk

Stanisław Borawski

Psycholog, wykładowca, trener umiejętności miękkich, a przede wszystkim humanista o interdyscyplinarnym myśleniu i szerokich zainteresowaniach. Dba, aby przekazywana wiedza miała solidne naukowe podstawy. Obecnie pracuje we własnej firmie IT oraz tworzy narzędzie pomagające w działaniu i myśleniu oparte na grywalizacji. Prowadzi zajęcia z psychologii pozytywnej na Uniwersytecie SWPS. W wolnych chwilach gra w gry fabularne RPG i czyta książki popularnonaukowe.

Jakub Felczak

Psycholog, Coach, trener warsztatów śmiechu, wykładowca na Uniwersytecie Trzeciego Wieku. Doświadczony w przygotowaniu i prowadzeniu warsztatów grupowych oraz sesji indywidualnych. Jego cierpliwość, otwartość i umiejętność prostego tłumaczenia przekłada się na owocną współpracę z różnorodnymi grupami odbiorców. Swojego kształcenia nie zaprzestał na studiach psychologicznych, z powodzeniem ukończył szkolenie certyfikacyjne ICC, szkolenie trenerskie, pierwszy stopień TSR. Jest zafascynowany grywalizacją i stara się wprowadzać ją do swojej pracy. Chce zachowywać działania kooperacyjne, z korzyścią dla obu stron

Zwycięzca konkursu, oprócz wsparcia, będzie mógł skorzystać z dowolnego tematu z zakresu specjalizacji prelegentów, uprzednio zgłoszonego organizatorom.